Sdílené kanceláře Praha

Sdílené kancelářské prostory (Coworking space) jsou kvalitně vybavené kanceláře určené pro nezávislé pracovníky, kteří potřebují flexibilní zázemí, aniž by se museli starat o jeho provoz. Uživatelé mají vlastní pracoviště a s ostatními se dělí o společný prostor a zázemí, do něhož mají volný přístup (v rozsahu dle zvoleného programu pronájmu sdílené kanceláře).

Nezávislý pracovník požívá mnoha výhod své pozice, ovšem najdou se i nevýhody, které pomáhá odstranit právě sdílená kancelář (coworking). Člověk pracující na volné noze může cítit jistou izolovanost, nedostatek kontaktů se společností, který je běžný v klasické kanceláři. Také stanovení pracovního řádu a hranice mezi časem věnovaným práci a relaxaci či rodině může být problémem. Coworkingová centra ve velké míře eliminují tyto problémy nezávislých pracovníků, kteří zde navíc mohou navázat partnerství s kolegy, kteří doplní jejich specializaci a budou se podílet na společných projektech.

NABÍZÍME SDÍLENÉ KANCELÁŘE V CENTRU PRAHY:

Charvátova ulice, Praha 1

Prague 1, Charvátova street - office Prague 1, Charvátova street - office

Profesionálové, kteří využijí zázemí v kancelářském centru na v ulici Charvátova v Praze 1 mohou těžit nejen z umístění v samém centru Prahy, ale též z atmosféry historické budovy a jejího zajímavého uspořádání, včetně zahrádky.

Vybavení kanceláří:

 Cena: 1.990 Kč/měsíc

  • cena jednoho pracoviště: 1.990 Kč + DPH za měsíc (při platbě na 6 měsíců dopředu)
  • jednorázový vstupní poplatek pro nového člena sdílené kanceláře: 500 Kč
  • zkušební pronájem sdílené kanceláře na 1 týden: jednorázově 600 Kč + DPH

Sdílená kancelář se slevou

Využijte sdílenou kancelář na Praze 1 na 12 měsíců se slevou -20%

Pro více informací volejte na 800 880 110, nebo se na nás obraťte přes kontaktní formulář.