Sdílené kanceláře Praha

Sdílené kancelářské prostory (Coworking space) jsou kvalitně vybavené kanceláře určené pro nezávislé pracovníky, kteří potřebují flexibilní zázemí, aniž by se museli starat o jeho provoz. Uživatelé mají vlastní pracoviště a s ostatními se dělí o společný prostor a zázemí, do něhož mají volný přístup (v rozsahu dle zvoleného programu pronájmu sdílené kanceláře).

Nezávislý pracovník požívá mnoha výhod své pozice, ovšem najdou se i nevýhody, které pomáhá odstranit právě sdílená kancelář (coworking). Člověk pracující na volné noze může cítit jistou izolovanost, nedostatek kontaktů se společností, který je běžný v klasické kanceláři. Také stanovení pracovního řádu a hranice mezi časem věnovaným práci a relaxaci či rodině může být problémem. Coworkingová centra ve velké míře eliminují tyto problémy nezávislých pracovníků, kteří zde navíc mohou navázat partnerství s kolegy, kteří doplní jejich specializaci a budou se podílet na společných projektech.

Pronájem sdílených kanceláří na Praze 1 v současné době není možný.

Můžete se na nás obrátit pokud si potřebujete pronajmout jednorázově kancelář nebo zasedačku – více informací o pronájmu kanceláře v Praze zde.