Založení firmy s.r.o. – NYNÍ SLEVA

Pokud chcete koupit firmu či založit s.r.o., zajistíme vám osobní konzultaci a svižnou realizaci. Založení firmy u nás probíhá podle hesla „rychle nebo zdarma“. K zahájení procesu založení s.r.o. v Profi-kanceláři stačí málo – napište či zavolejte zdarma na 800 880 110 a během pár dní jste majiteli nové společnosti. K nové firmě navíc získáte 15% slevu na pražské sídlo společnosti.

ZALOŽENÍ S.R.O. - SE SLEVOU 50 %

READY-MADE - ZALOŽENÁ FIRMA

Odpovědný zástupce

Poskytujeme odpovědné zástupce pro různé řemeslné živnosti !

Založení firmy (s.r.o.)

Je vhodnější založení s.r.o. nebo nákupu ready-made?

Pokud váháte, zda je pro vás výhodnější založení s.r.o. „na klíč“ nebo zakoupení již založené firmy „ready-made“, podívejte se na srovnání založení s.r.o. a nákupu ready-made. Stručně řečeno, klíčové je časové hledisko – pokud na založení s.r.o. nespěcháte, bude nejspíš výhodnější založení společnosti na klíč. Ready-made s.r.o. je rovněž vhodné řešení, pokud nemáte pohromadě celý základní kapitál.

Jak založit firmu co nejrychleji?

Jedinou zárukou rychlosti procesu založení firmy (nejčastěji založení s.r.o.) jsou zkušenosti. I když si pečlivě prostudujete zákony týkající se založení obchodní společnosti, velmi pravděpodobně se nedozvíte přesné požadavky úředníků, kteří vám jednotlivé kroky založení musí posvětit. Požadavky na nově zakládané společnosti se navíc průběžně mění, takže pár let stará zkušenost, vlastní či zprostředkovaná, nebude pravděpodobně stačit. Kromě toho utratíte ve výsledku i více peněz.

Ptáte se, jak založit s.r.o. v roce 2023?

Roky 2014 i 2015 přinesly do zakládání s.r.o. poměrně zásadní změny. V lednu 2014 vstoupil v platnost nový občanský zákoník a nový zákon o obchodních korporacích. V roce 2016 se přidaly další pozitivní změny v podobě snižování nákladů na založení společnosti s ručením omezeným. V roce 2017 byla pro mnoho podnikatelů klíčovou novinkou evidence tržeb v EET, a někteří si proto založili čisté nové s.r.o. Velkou změnou v roce 2018 byla nutnost v s.r.o., a.s. a dalších typech společností řešit tzv. GDPR nařízení. Aktuální novinky letošního roku shrnujeme v článku s názvem Založení s.r.o. 2023. Důležitý je též výběr správných živností při zakládání s.r.o. – přehled najdete zde.

Chcete si založit s.r.o. jako občan Ukrajiny v ČR? Pak se podívejte na tento článek.

Založení a.s. nebo SE

Společnost Profi-kancelář vám zajistí bezproblémové a profesionálním založení akciové společnosti (a.s.) nebo Evropské akciové společnosti (SE). Více zde: založení akciové společnosti a.s. i SE.

Garance Profi-kanceláře

Vzhledem ke zkušenostem našich konzultantů vám zaručujeme, že celý proces založení firmy, až po zápis společnosti ve Veřejný rejstřík (postaru Obchodní rejstřík), bude plynulý a dle aktuálních předpisů. Jsme si tím jisti – proto vám garantujeme, že pokud nebude nově založená společnost obratem zapsána, nemusíte za naše služby platit- máte založení firmy zdarma.


Další informace o založení společnosti s ručením omezeným, naleznete v článku zde (IDNES, 2011/04, Jak na založení nové společnosti?, PDF, 4.5 MB).

Nově založené s.r.o., které sídlí u nás:

BARTWOODATIP společnost s ručením omezeným Erika Group s.r.o. Maxin’s Group, s.r.o.
Bauer & Ulman s.r.o. Evitech společnost s ručením omezeným PEGAS-STAV s.r.o.
Bene Century sro FACILE AMITI společnost s ručením omezeným PROVANTEP sro
BLUE DROP s.r.o. Grovetex Trading s.r.o. Rootest společnost s ručením omezeným
CIVITA-CON sro KA-GOLY s.r.o. TJ´S Energy Czech s.r.o.
ColdPress s.r.o. KMJ ORTO s.r.o. TOP TECH LIFE s.r.o.
CREATIVE FRIENDS společnost s ručením omezeným LIBIN TRADE, s.r.o. White fresh CZ s.r.o.