Založení firmy (s.r.o.) – 50% SLEVA

Pokud chcete koupit či založit společnost (nejspíše s.r.o.), zajistíme vám osobní konzultaci a svižnou realizaci. Založení firmy u nás probíhá podle hesla „rychle nebo zdarma“. K zahájení procesu založení s.r.o. v Profi-kanceláři stačí málo – napište či zavolejte zdarma na 800 880 110 a během pár dní jste majitelem či majitelkou nové společnosti. Umístěte novou firmu k nám a získáte navíc 15% slevu na sídlo společnosti.

Založení firmy (s.r.o.)

Nejprve se, prosíme, podívejte na podrobný přehled výhod jednotlivých variant pořízení nové firmy – zda budete v dané situaci preferovat založení společnosti s.r.o. „na klíč“ nebo zakoupení již založené firmy „ready-made“. Jednotlivé nabídky našich služeb otevřete kliknutím na barevný nadpis:

ZALOŽENÍ S.R.O. - NOVÁ FIRMA NA KLÍČ

Aktuální akce

Sleva -50% na založení nové s.r.o. a sídlo jen za 190 Kč/měs.

READY-MADE - PRODEJ JIŽ ZALOŽENÉ FIRMY

Aktuální akce

Sleva -50% na založení nové s.r.o. a sídlo jen za 190 Kč/měs.

Jak založit firmu co nejrychleji?

Jedinou zárukou rychlosti procesu založení firmy (nejčastěji založení s.r.o.) jsou zkušenosti. I když si pečlivě prostudujete zákony týkající se založení obchodní společnosti, velmi pravděpodobně se nedozvíte přesné požadavky úředníků, kteří vám jednotlivé kroky založení musí posvětit. Požadavky na nově zakládané společnosti se navíc průběžně mění, takže pár let stará zkušenost, vlastní či zprostředkovaná, nebude pravděpodobně stačit.

Ptáte se jak založit s.r.o. v roce 2019?

Roky 2014 i 2015 přinesly do zakládání s.r.o. poměrně zásadní změny. V lednu 2014 vstoupil v platnost nový občanský zákoník a nový zákon o obchodních korporacích – zde je článek, který shrnuje hlavní změny založení s.r.o. v roce 2014. V roce 2016 se přidaly další pozitivní změny v podobě snižování nákladů na založení společnosti s ručením omezeným (článek čtěte zde). V roce 2017 byla pro většinu podnikatelů klíčová povinnost evidovat tržby v EET – viz článek založení s.r.o. ve 2017. Velkou změnou v roce 2018 byla nutnost v s.r.o., a.s. a dalších typech společností řešit tzv. GDPR nařízení – viz článek založení s.r.o. 2018. Aktuální novinky letošního roku shrnujeme v článku s názvem Založení s.r.o. 2019 zde.

Založení a.s. nebo SE

Společnost Profi-kancelář vám pomůže i při bezproblémovém a profesionálním založení nové a.s. nebo Evropské akciové společnosti. Více informací o založení akciové společnosti i SE zde.

Garance Profi-kanceláře

Vzhledem ke zkušenostem našich konzultantů vám zaručujeme, že celý proces založení firmy, až po zápis společnosti v Obchodní rejstřík, bude plynulý a dle aktuálních předpisů. Jsme si tím jisti – proto vám garantujeme, že pokud nebude nově založená společnost obratem zapsána, nemusíte za naše služby platit – máte založení firmy zdarma.


Další informace o založení společnosti s ručením omezeným, naleznete v článku zde (IDNES, 2011/04, Jak na založení nové společnosti?, PDF, 4.5 MB).

Nově založené s.r.o., které sídlí u nás:

BARTWOODATIP společnost s ručením omezenýmErika Group s.r.o.Maxin’s Group, s.r.o.
Bauer & Ulman s.r.o.Evitech společnost s ručením omezenýmPEGAS-STAV s.r.o.
Bene Century sroFACILE AMITI společnost s ručením omezenýmPROVANTEP sro
BLUE DROP s.r.o.Grovetex Trading s.r.o.Rootest společnost s ručením omezeným
CIVITA-CON sroKA-GOLY s.r.o.TJ´S Energy Czech s.r.o.
ColdPress s.r.o.KMJ ORTO s.r.o.TOP TECH LIFE s.r.o.
CREATIVE FRIENDS společnost s ručením omezenýmLIBIN TRADE, s.r.o.White fresh CZ s.r.o.