Založení s.r.o. – cena a postup

Na službu založení společnosti s ručením omezeným vám aktuálně nabízíme slevu 50 % při umístění sídla na některou z našich pražských adres nebo slevu 40% pokud máte sídlo vlastní. Celkovou cenu najdete dole – pod formulářem kalkulátoru:

Cena založení – co ji ovlivní?

Největší nákladovou položkou při zakládání s.r.o. jsou notářské služby. Jejich cena výrazně stoupá při změnách ve společenské smlouvě a částečně i při větším počtu společníků a jednatelů. Základní kolek za vystavení živnostenského oprávnění je 1000 Kč, ale u koncesí se zvyšuje na 5000 Kč. Naopak slevu z ceny našich služeb získáte při umístění sídla firmy do Profi-kanceláře.

V rámci ceny založení s.r.o. „na klíč“ poradí odborně proškolený pracovník Profi-kanceláře v důležitých otázkách doložení odbornosti u živností, zápisu firmy, ve které figurují cizí státní příslušníci, či volbě vhodných formulací při registraci k DPH atd. Dotazy k formulaci notářského zápisu klientovi zodpovídá právník s bohatými zkušenostmi z oblasti zakládání společností. Snadné a pohodlné je i korespondenční založení s.r.o. na dálku. V aktuální akci je cena založení s.r.o. snížena o 50 %.