Založení s.r.o. – cena a postup

Na službu založení společnosti s ručením omezeným vám aktuálně nabízíme slevu 50 % při umístění sídla na některou z našich pražských adres nebo slevu 40% pokud máte sídlo vlastní. Celkovou cenu založení společnosti určují tyto parametry – nastavte je prosím:

Cena založení – co ji ovlivní?

Největší nákladovou položkou při zakládání s.r.o. jsou notářské služby. Jejich cena stoupá při větším počtu společníků a jednatelů a výrazně při změnách ve společenské smlouvě (až o několik tisíc korun). Základní kolek za vystavení živnostenského oprávnění je 1000 Kč, ale u koncesí se zvyšuje na 5000 Kč. Naopak slevu z ceny založení na klíč získáte při umístění sídla firmy do Profi-kanceláře.

V rámci osobního i korespondenčního založení s.r.o. vám poradí odborně proškolený pracovník Profi-kanceláře v otázkách doložení odbornosti u živností, zaměstnávání jednatele, zápisu firmy s cizími státními příslušníky či postupu při registraci k DPH. Dotazy k formulaci notářského zápisu klientovi zodpovídá právník s bohatými zkušenostmi z oblasti zakládání společností. Snadné a pohodlné je i korespondenční založení s.r.o. na dálku. V aktuální akci je cena založení s.r.o. snížena o 50 %.