Odkazy

Kancelářský nábytek:

TechnoBank, s.r.o.

TechnoBank, s.r.o. je společnost zaměřená na vývoj a produkci technologického, kovového nábytku a průmyslového vybavení, dále pak na návrhy a vlastní dodávky komponentů do průmyslových i administrativních provozů, včetně jejich doprovodného zázemí. Nabízíme ucelený sortiment kancelářského nábytku čítající kartotéky a lístkovnice pro uložení dokumentů, karet a závěsných desek ve formátu DIN A4, A5 a A6.

Kvalitní dřevěný nábytek

Kvalitní dřevěný nábytek z bukového, borovicového, smrkového a dubového masivu postele, PC stoly, skříně, komody. Od roku 1999 se zabýváme katalogovým a on-line prodejem nábytku z dřevěného masivu, lamina a ratanu. Zaměřujeme se zejména na postele, dětské postele, matrace, rošty, skříně, komody, PC stoly, rohové počítačové stoly a psací stoly, kuchyňské rohové lavice na míru, a další bytový a zahradní dřevěný masivní nábytek.

Kancelářské vybavení a nábytek

Kancelářské vybavení a nábytek – Kompletní zhotovení kancelářského vybavení a nábytku. Realizace od návrhu, přes poradenství při výběru vhodného materiálu až po dopravu a odbornou montáž. Od roku 1997 jsme již navrhli a realizovali nespočet interiérů pro různé klienty

Další