Regus

Společnost Regus již od roku 1989 trvale rozvíjí svou nabídku produktů a služeb, aby se přizpůsobovala potřebám zákazníků pracovat jakkoli, kdekoli a odkudkoli. Své služby i produkty stále zdokonalují a zachovávají jim tu nejvyšší možnou úroveň kvality.

regus-1 regus-2 regus-3

Pracujte po svém

V začátcích působení společnosti Regus bylo prioritou typického obchodního zákazníka mít čistou, dobře fungující kancelář s recepčními a nejnovější technologií v podobě společného laserového faxu!

V současnosti mají zákazníci společnosti Regus mnoho různých požadavků. Od obchodních salónků s bezdrátovým přístupem k internetu po videokomunikační salónky, pracoviště pro jednotlivce nebo flexibilní, technicky vyspělé zasedací místnosti. Služby Regus mohou také využívat na dálku.

Již několik let jsou firmy všech velikostí a odvětví po celém světě nuceny řídit svá rizika, maximalizovat finančních zdroje a zvyšovat flexibilitu v zájmu růstu a přizpůsobení změnám trhu.

Mnoho velkých společností to přimělo přehodnotit stav svých nemovitostí, které u některých největších nadnárodních společností tvoří více než 40 procent z jejich celkových aktiv.

Na druhé straně u malých nebo začínajících firem často závisí přežití a provozuschopnost na efektivním řízení režijních nákladů. Takovým společnostem poskytuje Regus všechny potřebné služby a zařízení bez nutnosti vynakládání fixních nákladů.

Regus se řídí heslem „na pravém místě v pravý čas“, a proto vybírá budovy v prvotřídních lokalitách městských center, centrálních obchodních čtvrtích nebo firemních parcích s dobrým dopravním spojením – nebo v poslední době i v obytných oblastech.

Regus plc je součástí londýnské burzy (RGU.L) a podniká v souladu se strategií dynamického růstu.

Společnost se za 22 let svého působení hodně změnila, ale pouze z hlediska nabídky produktů a služeb, které nabízí svým zákazníkům, které dnes ze tří čtvrtin tvoří flexibilní a mobilní pracovníci.

Slogan společnosti Regus „Pracujte po svém“ odráží její pevné odhodlání poskytovat zákazníkům veškerou možnou podporu, aby mohli pracovat efektivně a výkonně kdekoli na světě.