Zpracování korespondence – význam termínu

Naše virtuální kancelář nabízí celou řadu služeb a jedním z nich je manipulace s korespondencí našich klientů. Rozlišujeme mezi těmito službami:

  • bez přebírání korespondence – Klienti u nás mají pouze kontaktní adresu a nechtějí od nás poštu přebírat. V případě, že korespondence dojde k nám na adresu, je vrácena odesílateli zpět. Při této volbě si klienti obvykle zřizují dosílku u České pošty.
  • s osobním přebíráním korespondence – Přebíráme veškerou doručenou korespondenci doručenou na adresu sídla a uchováváme k vyzvednutí jednatelem společnosti nebo jím pověřenou osobou kdykoliv v pracovní době recepce.
  • s měsíčním přeposíláním korespondence – Přebíráme veškerou doručenou korespondenci na adresu sídla a uchováváme k vyzvednutí jednatelem společnosti nebo jím pověřenou osobou kdykoliv v pracovní době recepce a navíc jednou měsíčně všechnu korespondenci zašleme na definovanou dosílací adresu.
  • s týdenním přeposíláním korespondence – Přebíráme veškerou doručenou korespondenci na adresu sídla a uchováváme k vyzvednutí jednatelem společnosti nebo jím pověřenou osobou kdykoliv v pracovní době recepce a navíc jednou týdně všechnu korespondenci zašleme na definovanou dosílací adresu.

Další související termíny:

Naše společnost neposkytuje právní poradenství, údaje na stránkách uvedené jsou informativní. V případě zájmu vám rádi sjednáme schůzku v osvědčené advokátní kanceláři.