Virtuální kancelář – ceník

Na této stránce najdete přehled nabízených programů virtuální kanceláře pro firmy s.r.o. a živnostníky. Abychom vám zajistili maximální výběr, nabízíme virtuální kancelář ve třech oblíbených variantách a k tomu konfigurátor vlastní sady služeb „moje PROFI“. Zde si můžete virtuální sídlo i kancelářské centrum nastavit zcela podle svých představ o ceně sídla společnosti, adrese a potřebných službách virtuální kanceláře.

Níže na stránce najdete srovnání a ceny oblíbených programů virtuální kanceláře.

Aktuální akce

Sleva -50% na založení nové s.r.o. a sídlo bez platby DPH

Srovnání programů sídla a virtuální kanceláře

 Služba:Mini-sídloProfi-sídloProfi-kancelář
sídlo firmyanoanoano
označení na budověanoanoano
služby recepceanoanoano
příjem poštyanoano
osobní odběr poštyanoano
dosílání poštyměsíčně + 1x expresstýdně + 2x express
skenování pošty20 stran zdarma50 stran zdarma
telefonní linkapřesměrovanás obsluhou
místnost pro jednání s úřadyzdarmazdarma
pronájem zařízené kanceláře2 hod. měsíčně zdarma

Ceny jednotlivých programů virtuální kanceláře otevřete kliknutím na barevný nadpis.

Virtuální kancelář MINI-SÍDLO

Virtuální kancelář PROFI-SÍDLO

Virtuální kancelář PROFI-KANCELÁŘ

Výhody virtuální kanceláře v Praze

Mít virtuální sídlo firmy v Praze sebou nese řadu výhod. Zásadní jsou dozajista „image“, lepší vnímání firmy s kancelářemi v centru Prahy (lepší první dojem zvyšuje šance na uzavření obchodu) a profesionálnější, osobně nezaujatí správci daně (velký finanční úřad s tisíci firem). I když nevyužijete virtuální kancelář ve všech oblastech, prosté virtuální sídlo v Praze vám zajistí klidnější podnikání. U nás si navíc můžete být jisti, že když budete chtít zorganizovat jednání ve virtuálním sídle firmy nebo se jen zastavit a připravit na další schůzky, bude vám k dispozici vstřícná recepce Profi-kanceláře a zařízené prostory. Profesionální přivítání čeká i vaše klienty, když se bez předchozího domluvy zastaví v sídle firmy.

Společnost Profi-kancelář navíc kromě základní služby virtuální kancelář zajišťuje též asistenční, administrativní, účetní a marketingový servis přesně podle přání klientů. Na jednom místě tak máte flexibilní kanceláře i odborné pracovníky, kteří jsou vám k dispozici dle aktuálních požadavků vašeho podnikání. Viz též článek Sídlo firmy – v kanceláři nebo v bytě?


Je virtuální sídlo spolehlivé?

Dlouhodobá spolehlivost virtuálního sídla trápí řadu podnikatelů, kteří o této službě uvažují. Když máte kancelář vlastní, víte přesně, jaké hrozí riziko ztráty jejího pronájmu. Při umístění sídla firmy do podnikatelského centra jste závislí na jeho provozovateli. Profi-kancelář patří mezi nejstarší provozovatele těchto služeb v Praze a garantuje proto profesionální a dlouhodobě stabilní servis. Virtuální kancelář tedy v našem případě neznamená „téměř neexistující“ – Profi-kancelář je výhodné a spolehlivé zázemí vašeho podnikání 🙂


Další informace ohledně snížení nákladů i rizik pomocí virtuálního sídla, naleznete v článku zde (IDNES, 2011/03, Ekonom radí: virtuální kancelář může snížit náklady i rizika, PDF, 4.5 MB).