Pronájem kanceláře Praha

Kromě standardních služeb následujících po založení firmy, jako je virtuální kancelář a sídlo firmy, můžete využít i naše kancelářské prostory k dlouhodobému i krátkodobému pronájmu.

pronajem-kancelareNezáleží na tom, jestli si chcete pronajmout kancelář pouze 1 hodinu jednorázově, nebo pravidelně využívat naše prostory. Ať již se jedná o pronájem kanceláře nebo zasedací místnosti, vždy vám rádi vyjdeme vstříc – neváhejte se na nás obrátit na bezplatnou linku 800 880 110. Výhodou je, že nemusíte mít u nás své sídlo, a přesto můžete službu pronájem kanceláře libovolně využívat. Zanechte starosti se zařizováním, údržbou a obsluhou kanceláře na nás a přijděte vždy k hotovému. Všechny naše kanceláře, které nabízíme mají k dispozici standardní vybavení, bezdrátový internet, kopírku, skener, k dispozici je vám vstřícná recepce.

Šetřete své výdaje za pravidelný pronájem kanceláře nebo zasedačky a využijte krátkodobý pronájem kanceláře v Praze, plně vybavené prostory – jen když je opravdu potřebujete…

Pronájem kanceláře v Praze

NABÍZÍME PRONÁJEM KANCELÁŘE NA TĚCHTO ADRESÁCH:

PRAHA 3, Husinecká ulice

pronajem-kancelar

PRAHA 9, Poličanská ulice

p464435

volejte ZDARMA 800 880 110