Vedení účetnictví nechte na nás

Jste začínající podnikatel a potřebujete aby se vám někdo staral o účetnictví? Nebo nejste spokojeni s vaší současnou účetní firmou? Hledáte partnera, který se postará o vaše účetnictví, daně a mzdy s precizností a důvěryhodností? 

Účetní firma AZ data účetnictví s.r.o. se kterou Profi-kancelář spolupracuje, stojí na základech profesionality, pečlivosti a komunikace, která je pro všechny klíčová.

Komunikace jako klíč k úspěchu

S touto účetní firmou nebudete v temnotě ohledně vašeho účetnictví. Otevřená a jasná komunikace je zde prioritou. Budete vždy vědět, co se děje a jakým směrem se proces ubírá. Vše je možno rychle řešit osobně a nebo online. Elektronická komunikace s úřady a zasílání výstupů je samozřejmostí.

Přesnost je základ

Získáte tým odborníků, kteří pečlivě zpracovávají účetnictví, daně i mzdy. Každý detail je pod drobnohledem, aby bylo zajištěno, že vaše účetnictví je v souladu se všemi platnými předpisy a pravidly. Odpovědnost za bezchybné výsledky práce je na účetní firmě. Má nastavené kontrolní procesy, průběžně školí své zaměstnance, takže je připravená na daňové změny. Proti chybám je účetní firma také ze zákona pojištěna.

Spolehlivost v každém kroku

Odborníci jsou zde proto, aby vám poskytli důvěryhodnou podporu a ujistili se, že vaše finanční záznamy jsou vždy správné a aktuální.

Technologie a úspora

Bez moderních technologií si dnes nelze zpracování účetnictví představit. Občas je potřeba se ale na chvíli zastavit, zamyslet a přehodnotit způsob, jak se věci dělají. Zjednodušení procesů a zpracování dokumentů tak, aby nebyly zbytečně pracné, přináší úsporu času i peněz.

Kolik mě to bude stát?

Cenové varianty pro s.r.o. a OSVČ naleznete ZDE

Účetní tým se skládá z odborníků s bohatými zkušenostmi, kteří jsou připraveni pomoci vám a vaší firmě růst. 

Pokud máte zájem o naše účetní služby, kontaktujte našeho kolegu Karla Zacka na e-mailu zacko@profi-kancelar.cz nebo na telefonu 800 880 110.