Vytvoření webu – vaší prezentace

V dnešní době se v podstatě žádná firma ani větší živnostník neobejde bez webových stránek. Je to jednak věc prestiže a také velmi důležitý způsob, jak oslovit a následně získat zákazníky. Ovšem tvorba webu může být velmi nákladná investice. Profesionální výroba webu, včetně grafického návrhu a redakčního systému se může vyšplhat na několik desítek tisíc korun.

Pokud chcete být vidět a přitom ušetřit, tak právě pro vás bude zajímavá naše nabídka ekonomické varianty výroby webu s použitím předpřipravených šablon, tzv. PROFI-WEB.

Pro více informací volejte na 800 880 110 nebo nám zanechte zprávu přes konktaktní formulář zde.

Ekonomická varianta – PROFI-WEB

V ceně ekonomické varianty webu je kompletní zprovoznění webu (včetně domény a web-hostingu na 1 rok), nastavení e-mailové schránky, zprovoznění redakčního systému s vybranou šablonou, naformátování vašeho textu a obrázků v rozsahu do 5 stránek a celkové vyladění webu. Dostanete od nás funkční, hotový web, bez jakýchkoliv dalších investic.

Vybrat si můžete z následujících ukázkových šablon:

Po prokliknutí obrázku si můžete zobrazit konkrétní ukázku funkčního grafického návrhu.

 var-01 var-04
var-02 var-03

Komplexní návrh a tvorba webu – PROFI-WEB PLUS

Na vyžádání vám zpracujeme nabídku na vytvoření webu na míru, přesně podle vašich požadavků na grafické provedení, rozsah či funkcionalitu webu.

Pro více informací volejte na 800 880 110 nebo nám zanechte zprávu přes konktaktní formulář zde.