Ukázka služeb

sidlo-pro-firmuVšechny služby potřebné k úspěšnému rozvoji vašeho podnikání a zjednodušení vašeho života máte k dispozici na jediném místě, telefonu a e-mailu – v Profi-kanceláři.

Máme k dispozici zkušené a spolehlivé odborníky z níže uvedených oblastí a u služeb nad rámec paušálu vám můžeme nabídnout až o 40 % nižší ceny, než je v dané kategorii běžné. Přitom stále platí, že správné zadání práce, dodržení termínů, ceny a kvalitu vám zaručuje Profi-kancelář. U většiny služeb máte navíc veškeré informace o probíhajících a zrealizovaných úkonech k dispozici non-stop v Klientském centru – již od 310 Kč měsíčně !!

  • Adresa (poskytnutí sídla firmy nebo kontaktní adresy existující či zakládané společnosti + příjem klasické i elektronické pošty s kompletní on-line evidencí + poskytnutí vlastní telefonní linky s operátorem = ohlášení jménem firmy, poskytnutí základních informací, příjem vzkazů a požadavků či přepojení na odpovědné osoby )
  • Administrativa (zpracování korespondence poštovní, faxové, mailové dle zadání, sjednávání schůzek, zápisy z jednání, příprava dopisů a nabídek, překlady a korektury textů, tisk, kopírování a rozesílání materiálů)
  • Prostory (pronájem kancelářských a jednacích místností, vč. servisu – příprava prezentační techniky, materiálů, uvedení hostů, občerstvení)
  • Marketing (konzultace, průzkum trhu, příprava marketingových plánů a kampaní, výroba propagačních materiálů a webových stránek, CRM systém, telemarketing, direct marketing, on-line i klasická reklama, bezplatná zákaznická linka)
  • Účetnictví (účetní a daňové konzultace, komplexní vedení účetnictví se 100% zárukou, jednání s klienty, úřady, finančními institucemi)
  • IT služby (instalace a ladění počítačů, správa PC a ochrana dat se zárukou, ochrana před viry a spyware, řešení problémů, příprava a provoz webových stránek)

Další informace viz stránky věnované koncepci virtuální kanceláře, pronájmu samostatného pracoviště, non-stop servisu na webových stránkách nebo se na nás rovnou obraťte prostřednictvím svého oblíbeného komunikačního kanálu. Těšíme se, že pomůžeme k dalším úspěchům i vám!

_____________________________________________________________________________________________________________
Článek Virtuální kancelář označte a pravidelně vybírejte poštu Vám zodpoví vaše případné otázky.
(IDNES, 2010/09, PDF, 4.8 MB).