Virtuální sídlo s drive-in recepcí

Každý podnikatel, projektový tým nebo start-up potřebuje spolehlivé a bezpečné zázemí. Pokud nechcete platit nájem za kancelář, mzdu asistentce a výdaje další podpůrné služby, můžete využít zázemí Profi-kanceláře. Oproti sídlu firmy v bytě nabízí pražské virtuální sídlo vyšší soukromí a komfort. Vedle hodinového pronájmu zařízených kanceláří, virtuální asistentky a odborných služeb je tu nově i drive-in recepce. To znamená, že při odesílání zásilek a vyzvedávání korespondence, balíků či soukromých dárků nemusíte ani vystoupit z auta – natož čekat ve frontě na poště.

Drive-in recepce (ČP, DPD, PPL, DHL)

Profi-kancelář firmám s.r.o. i živnostníkům nabízí komfortní a bezkontaktní drive-in vyzvednutí zásilek od všech poštovních a spedičních služeb. Česká pošta, Media post, DPD, PPL, Geis, DHL či kurýři doručí na Vaši recepci firemní i osobní zásilky. Až budete mít cestu kolem, stačí zastavit před vchodem na recepci a zatelefonovat. Recepční Vám následně všechny zásilky umístí přímo do vozidla – bez čekání ve frontě, domlouvání s kurýry a vše najednou. Stejným způsobem můžete předat dopisy a balíky k odeslání.

virtuální sídlo

Virtuální sídlo = Profi-kancelář

Již 14 let zajišťuje Profi-kancelář spolehlivé a ekonomické zázemí pro podnikatele a týmy různých velikostí. V našich kancelářských centrech sídlí živnostníci, řemeslníci, právníci, účetní, poradci, programátoři, IT vývojáři, malá s.r.o., stavební firmy i větší akciové či evropské společnosti zajišťující obchod a profesionální služby. Všichni mají na adrese virtuálního sídla k dispozici servis denní recepce a zařízené kancelářské prostory s internetem, tiskárnou, skenerem a občerstvením.

Recepce na adrese sídla firmy vás obratem informuje o návštěvě zákazníka, příchozí korespondenci a všech zásilkách. Na jedno kliknutí si můžete objednat naskenování či okamžité přeposlání korespondence. Recepční je vám k dispozici na telefonu, emailu, SMS, Messengeru či chatu. To vše v ceně virtuálního sídla.

Výhodou virtuálního sídla je rovněž větší soukromí podnikatelů a menší pozornost úřadů daná velkým množstvím pražských firem. Na všech našich adresách jsou splněny všechny legislativní požadavky na sídlo firmy.

Jak na to?

Již během hodiny můžete mít kompletní podklady k umístění sídla nové firmy s.r.o. nebo přestěhování živnosti na vybrané virtuální sídlo. Celý proces založení nebo změny sídla vám samozřejmě může zajistit Profi-kancelář na klíč – korespondenčně, osobně i drive-in.