Sídlo společnosti

Chcete rozšířit podnikání, snížit náklady, mít sídlo společnosti v centru Prahy? Nebo si jen zjednodušit administrativu? Zajistíme vám reprezentativní a spolehlivé pražské sídlo.

Sídlo společnostiJestliže nutně nepotřebujete vlastní kancelář na 7 dní v týdnu, tak je pro vás umístění sídla společnosti do naší virtuální kanceláře profesionální, úspornější a praktičtější variantou. Důvodem ke změně sídla společnosti mohou být i neprofesionální úředníci v menších městech nebo prostě „image“ firmy.

Kromě poskytnutí registračního sídla firmy či sídla společnosti (na adrese Praha 1, Praha 2, Praha 3 a Praha 9) nabízíme i další služby podnikatelského centra. Zajistíme pronájem prostor, založení společnosti s.r.o., vedení účetnictví, daňové poradenství, kontaktní linku pro zákazníky – vše na jednom místě a navíc se slevou.

Proč sídlo společnosti právě v Profi-kanceláři?

Základní program MINI-SÍDLO

Klasické sídlo společnosti PROFI-SÍDLO

Rozšířené sídlo společnosti PROFI-KANCELÁŘ

Navrhněte si vlastní sadu služeb virtuální kanceláře

Sídlo společnosti v centru Prahy

Sídlo společnosti v Praze sebou nese řadu výhod. Kromě obecně lepšího image společností s kancelářemi v centru Prahy znamená i menší intenzitu komunikace ze strany úřadů, které jsou navíc obvykle profesionálnější a bez osobních antipatií. I když nevyužijete sdílené prostory a všechny služby virtuální kanceláře, prosté virtuální sídlo společnosti v Praze vám zajistí klidnější podnikání.

U Profi-kanceláře si navíc můžete být jisti, že když budete organizovat jednání ve „virtuálním“ sídle firmy nebo se jen zastavíte pro korespondenci, bude vám k dispozici vstřícná recepce a zařízené elegantní prostory. Profesionální přivítání čeká i vaše zákazníky, kteří se plánovaně či bez ohlášení zastaví v sídle společnosti.


Další informace ohledně umístění sídla společnosti a zákonných požadavků, naleznete v článku zde (Podnikatel.cz, 2009/08, Od července lze vyrábět na Moravě a přitom sídlit v Praze, PDF, 1.4 MB). Samostatný článek je věnován rovněž tématu skutečné sídlo firmy.